"עליה באיכות החיים"
אבישי איש יקר בעקבות הטיפול לא שופרה רק הבעיה הספציפית שבגללה הגעתי מלכתחילה אלה גם קריטריונים נוספים שבסך הכול העלו מאוד את איכות החיים שלי. ידוע שכמעט בתחילתו של כול טיפול יש ספקות ולא קל להתמכר אבל בטיפול שלך זה היה קל מהרגיל ודי מהר הוכיח את עצמו. אתה מטפל מסור ונותן הרבה תחושת ביטחון . תודה ענקית. תבורך!!!.

the best
The best, the best, the best Amazing treatment indeed recocmended
אבישי - אתה תותח, אין אין עליך! חבל על הזמן ! תענוג צרוף, טיפול מסור וכול הכבוד

"יודעים שנמצאים בידיים טובות"
לא נעים לשמוע צלצול באוזן 24 שעות 7 ימים בשבוע ועוד יש להוסיף כאבי ראש ובחילות. הנני מטופל אצל אבישי בעקבות זאת ואני מרוצה מאוד. הטיפול עוזר לי להתמודד עם המצב בו אני נמצא. כשרואים שהמטפל לוקח ברצינות את עבודתו וממש חשוב לו לעשות אותה טוב יודעים שנמצאים בידיים טובות. תודה יוסי לוי

"אני חווה שיפור משמעותי בתלונותיי"
לכול המעוניין, אני סובלת מכאבים כרוניים. הגעתי למרפאתו של אבישי סובלת ודי מיואשת. המפגש איתו היה מצוין. התרשמתי ממקצועיותו ורגישותו. בנחישות ואחריות אבישי טיפל בי וכעת חודשים ספורים לאחר תחילת הטיפול אני חווה שיפור משמעותי בתלונותיי. הספקתי להפנות אליו מטופלים נוספים בלב שלם ובאמונה שהוא יעזור גם להם.

"במקצועיות, ביסודיות ובאדיבות"
שלום אני מסיים אצל אבישי טיפול בנזלת אלרגית. במשך שלושה חודשים אבישי טיפל בבעיה שלי במקצועיות, ביסודיות ואדיבות שמאפיינת את אבישי והמרכז. בסופו של תהליך שכלל עליות ומורדות הטיפול הוכתר בהצלחה. ברצוני להמליץ על הטיפול המסור של אבישי. לא כול יום פוגשים אדם מקצועי, כיפי ויסודי כמוהו.

"הדיקור היה הדבר העיקרי שעזר לי"
הגעתי לאבישי בעקבות דלקת בפרק כף היד. טופלתי בכדורים חזקים שלא עזרו והופנתי לניתוח לשם פתרון הבעיה. מהטיפול השני כבר חשתי בשיפור משמעותי בעוצמת הכאב ובמהלך סדרת הטיפולים הוא פחת כמעט לחלוטין. הדיקור היה הדבר העיקרי שעזר לי! אבישי הוא מטפל מקצועי ומיומן ואני ממליצה על שירותיו.

"הגעתי לטיפולים גם לפני שנה וגם השנה"
שלום הגעתי לטיפול אצל אבישי פעמיים. גם לפני שנה וגם השנה. מעבר לכך שהוא עזר לי מאוד בשתי הפעמים הטיפול של אבישי מאוד הרגיע אותי, ותמיד שמחתי לבוא לטיפולים ונהנתי בהם. באמת פשוט כיף להגיע לכאן. הוא איש מקסים. תודה רבה.

"הטיפול הצליח באופן גורף"
אני מטופלת אצל אבישי בשנתיים וחצי האחרונות. באתי עם בעיות גיל המעבר, הפרעות בשינה, גלי חום. הטיפול הצליח באופן גורף. בעיות עור- אסטמה של העור, אקזמה בכף היד - הצליח. לשמור על איכות חיים אני מקפידה לבוא כול שבוע , לפעמים פעם בשבועיים. הטיפול המסור של אבישי, היחס החם, בוודאי המקצועיות הופכים את התהליך לשלם ונכון. ממליצה בחום

"על הקשבה, הבנה ואכפתיות"
לאבישי ומרינה המון תודה על הטיפול. היחס האנושי והמסור על הקשבה, הבנה ואכפתיות על העצות החכמות על מה שאתם מעניקים ועל מה שאתם !! ישר כול ותקווה לעוד הרבה הרבה עזרה לאנשים

"הדיקור עזר לי מאוד וכעת חזרתי אליו בעניין אחר."
טופלתי אצל אבישי לפני כשנתיים וחצי, הדיקור עזר לי מאוד וכעת חזרתי אליו בעניין אחר. אבישי נעים, מקצועי, בעל אוזן קשבת ויכולת הסבר. אם חזרתי אליו- מבחינתי הוא מוערך מאוד. גמיש מבחינת זמנים, המחיר שהוא גובה מאוד מתחשב בלקוחה ובכלל יחסי אנוש מעולים. מיכל.

"החזיר לי שמחת חיי"
עברתי אצל אבישי כ 20 טיפולים, זה ממש חיזק אותי והחזיר לי שמחת חיים. אנושי, מקצועי ואכפתי, ככה הוא כנראה משיג את התוצאות המדהימות ואת השינוי שהרגשתי במצב בריאותי, בכבוד והערכה ענת.

"הקשבה - הכלה, נעים, מקצועי ועושה זאת באהבה."
אבישי = אבי המתנות. איזה כיף שאנשים כמוך פה ברדיוס. עושה זאת בתשוקה ושליחות, בטוטאליות, בחום ואנושיות, סוג של קוסם עם קסם. הקשבה - הכלה, נעים, מקצועי ועושה זאת באהבה. איזה כיף שאנשים כמוך קיימים בעולם הזה. וקוסם בגלל בעיה בריאותית של שנים שהולכת ונעלמת כנגד כל הסיכויים, באמונה ומחשבה חיובית. להאמין בטיפול - יש תוצאות, תבורך ירון.

"בא לי לשתות לחיים."
אבישי היקר, מה אגיד ומה אומר אתה נפלא, הטיפול נהדר. הגעתי סמרטוטה, העמדת אותי על הרגליים, אני ממש שמחה, בא לי לשתות לחיים. המלצתי לחברות וכולן אחת אחת מאושרות. מאחלת לך רק טוב

"הרי מי שמגיע אליך בא כדי לקבל עזרה וזה מה שמקבל מאבישי."
אבישי יקירי, איך אוכל להעלות על הכתב את כל אשר על ליבי אליך, אבל אנסה. אבישי מטפל מקצועי שיודע את גוף האדם ויכול לעזור לכל המבקש עזרה וכל זה בטוב לב, במסירות אין סוף. מקדיש זמן לכל אחד כמה שדרוש לו ובאמת עוזר בכל ליבו. הרי מי שמגיע אליך בא כדי לקבל עזרה וזה מה שמקבל מאבישי. יישר כוח וכך תמשיך.

"טיפול ממושך ומסור זה עזר והשתפר מאוד"
שלום רב, טופלתי אצל אבישי בעבר במשך שנתיים בערך ואני ממשיכה להגיע אליו לתחזוקה מדי פעם. היו לי כאבי גב חזקים ובעזרת טיפול ממושך ומסור זה עזר והשתפר מאוד.
אני ממליצה על אבישי בחום רב, הוא מטפל מסור, קשוב, נעים, אכפתי ומקצועי.
לכל רופא שאני הולכת חשוב לי למצוא את הבנאדם שבפנים ועם אבישי מצאתי זאת מתחילת דרכנו המשותפת.
אני ממליצה עליו בחום רב, קרן.

"אפילו הכדורים נגד כאב לא עזרו."
הייתי מטופלת אצל אבישי במשך חצי שנה, הטיפול עזר לי מאוד עם המחזור החודשי.
בעבר היו לי כאבים חזקים מאוד ביום השני של המחזור, אפילו הכדורים נגד כאב לא עזרו.
זה כבר 4 חודשים אין כמעט כל כאב. אני בת 33 ומאז שהמחזור הופיע היו לי כאבים נוראיים.
בנוסף, מזה כמה שנים הייתה לי תסמונת קדם ווסתית שנמשכה כמעט כל החודש. בעיקר הדבר בא לידי ביטוי בחילופי מצבי רוח בעוצמה גבוהה כל חצי שעה.
אחרי הטיפול של אבישי התסמונת עברה לחלוטין.
בנוסף, מבחינה רגשית אני מרגישה הרבה יותר עמידה בפני "תהפוכות החיים" וכשאני מתרגשת ממשהו אני חוזרת למצב רגשי מאוזן ורגוע בצורה הרבה יותר מהירה.
כמו כן, אבישי בתור מטפל הוא אדם מקסים וישר, מאוד רציני ואחראי, יצירתי בבחירת אופן הטיפול ומחויב למטופלים שלו. אבישי הוא מטפל מהזן הנדיר שפוגשים אותו לעיתים נדירות,

"הכל אפשרי."
שלום, אני כשנתיים אצל אבישי ובמהלכן טיפלנו במס' נקודות. מניסיוני אני יכול לומר מעבר לתכונות כאדם הנפלאות של אבישי הוא מרפא. אני שמח שאני אצלו משום יכולתו להתמקד ולמצוא יחד איתי את הנקודות אותן אני צריך לחזק ולחלופין לתקן. היכולות שלו יוצרות אצלי תחושה שהכול אפשרי, בברכה.

"עד עכשיו הפניתי שני אנשים לטיפול..."
חוץ מהיחס האנושי והחם יש שיפור בולט וחד משמעי בעקבות הטיפול וכשעשיתי הפסקה של חודש הרגשתי על בשרי את הירידה. חזרתי לטיפול קבוע שמשמר את המצב הטוב. עד עכשיו הפניתי שני אנשים לטיפול, הם מרוצים מאוד וממשיכים לבוא. מומלץ בחום ומכל הלב, דודי!

"רק כשהגעתי לאבישי הבעיה נפתרה"
שלום רב, אני מטופלת אצל אבישי כשנתיים. באתי בגלל בעיית דופק באוזן. עברתי המון בדיקות, טיפולים ומה לא. רק כשהגעתי לאבישי הבעיה נפתרה. אני באה כול שבוע בגלל כול מיני בעיות ומתכוונת להמשיך הלאה. ממליצה בחום לכול בעיה חוץ מזה שהוא אדם נפלא ומאוד מקצועי.

"הכי פוגע במטרה"
אבישי ימין המקסים, תודה על הטיפול ועל היחס החם. הרבה בעלי מקצוע "דקרו אותי" (כולל הבן שלי) אך הדיקור שלך הוא הכי "פוגע" (בלשון המעטה) בכאב ובמטרה!! ישר כוח בהערכה רבה

"רואים תוצאות"
שלום רב, אני מטופלת אצל אבישי כחודשיים ואני ממליצה מאוד על הטיפולים אצלו. אבישי יסודי מאוד, מקצועי מאוד וניחן בידע רב ומקיף. הוא נוגע בפרטים רבים ומדייק באבחון בטיפול וניחן בסבלנות אין קץ ונותן את כול הלב בטיפולים, באבחון ובקשר עם המטופל. והכי חשוב רואים תוצאות. ממליצה בחום

"אני מרגישה מצויין"
לאבישי שלום. סבלתי מכאב גב וקיבלתי טיפולים שעזרו לי מאוד. אני מרגישה מצוין. תודה מקרב לב. אביגייל סייך.

"טיפלתה בי בהמון מקצועיות ויחס אישי וחם"
אבישי יקר הגעתי אליך לפני כשלוש שנים עם בעיות שונות ואתה טיפלה בי בהמון מקצועיות ויחס אישי וחם. חלק מהבעיות נפתרו. חלקן עדיין לא אבל אני בטוחה שיפרו בעתיד. המון המון תודה על הטיפול המסור

"הוא מבני משפחתנו"
אין על אבישי! בן אדם נפלא מקצועי מאוד יחס אנושי, נעים הליכות וסובלני אני כבר נמצאת בטיפול כ 7-8 שנים בכול התחלואים הכי מוזרים ובעיתיים אני רצה לאבישי שיהיה בריא עד 120 שנה. הוא מבני משפחתנו. באהבה רבה ובהערכה

"טיפולים שמצילים אותי"
לאבישי היקר אני מטופל אצלך כבר משהו כמו 8 שנים במהלך השנים הללו טיפלתה בי במסירות ובסבלנות יוצאת דופן, בעיקר בבעיות עיכול ולאחרונה גם ב 4 בלטי דיסק חייב להודות לך על הטיפולים המסורים שתומכים בי ו"מצילים אותי" אין לי מספיק מילים להודות לך חיים

"הכאבים שלי נעלמים כשאבישי בסביבה"
העולם יהיה יקום נהדר לו היו בכול מקום אנשים כמו אבישי, קודם כול בן אדם מקסים ומטפל נהדר. הכאבים בגב שלי לא כ"כ מרוצים ממנו מפני שהם נעלמים כשאבישי בסביבה.