אודות המרכז imageאודות המרכז image
אנו, אבישי ימין ונועם משה גולני, מאמינים שטיפול רפואי צריך להיות נגיש לכולם ולכן הקמנו את המרכז הקהילתי לרפואה סינית שמספק טיפולי רפואה סינית ברמה גבוהה ובעלות סבירה.

לא אחת קורה שטיפול בבעיות ממושכות מצריך מספר רב של טיפולים. רפואה יקרה היא פחות נגישה ולכן גם פחות יעילה. אנו מקבלים סיפוק רב מלטפל באנשים בעלות שווה לכול נפש ולכן עלות הטיפול במרפאה 120 ₪. 

אבישי מטפל ברפואה סינית החל משנת 2003. ברבות השנים הוא ערך שתי התמחויות בסין במשך תקופה של יותר משנה, עבד בבית החולים אסף הרופא ובבית החולים איכילוב וכעת הוא משקיע את מלוא מרצו במרפאה הקהילתית בתל אביב.

נועם הוא מטפל ברפואה סינית מאז שנת 1999. מאז גם הוסיף להשתלם עם רופאים סינים ידועים כגון ד"ר טאן, ד"ר שיאו שי וו. נועם טיפל בעבר במחלקת שיקום שבבית החולים איכילוב וכיום הוא עובד בקופת חולים מכבי ובמרפאה הקהילתית בתל אביב.

במרפאה מטופלים עשרות מטופלים מדי שבוע מה שמאפשר צבירת ניסיון קליני עשיר במגוון רחב של בעיות.

אנקדוטה:
בשנת 2015 אבישי הקים יחד עם אשתו, קרן סולומון, הומאופתית במקצועה, מרפאה בכפר בפיליפינים הרחק מכול שירותי רפואה בה הם טיפלו בהתנדבות במשך כחצי שנה בכ 30-50 מטופלים במשמרת.... במרכז הקהילתי לרפואה סינית שמחים לעזור, אוהבים לעזור, יודעים איך לעזור ועושים את המיטב.